Populiariausi praėjusių metų papuošalai

Populiariausi praėjusių metų papuošalai

Šiame įraše trumpai ir aiškiai apžvelgsiu populiariausius praėjusių metų Perles de Pastel papuošalus. Prisipažinsiu, tikrai buvo labai įdomu analizuoti, vėl peržiūrėti visus jūsų užsakymus bei sudėlioti tokius rezultatus. Taigi, pradedam! Populiariausi praėjusių metų papuošalai, būtų šie:

Apyrankių komplektas

Vienas daugiausiai dėmesio sulaukusių atskirų dalių apyrankių komplektas – tai keturių dalių apyrankių rinkinys su sėkmę nešančiu hamsa pakabuku.

Rausvas papuošalų rinkinukas

Nerta biserio apyrankė su magnetiniu užsegimu bei prie jos priderinti auskarai su sidabro užsegimais. Tai sakyčiau ne tik praėjusiųjų metų, bet ir visų laikų populiariausias papuošalų komplektas.

Apyrankės su užsegimu

Trijų dalių apyrankė su užsegimu. Šiai puošniai apyrankei pagaminti buvo naudojami natūralūs akmenys ir Swarovski perlai. Įdomus faktas, kad ši apyrankė buvo populiariausia mugių metu, matyt nuotrauka negali perteikti viso jos grožio. Gyvai ji atrodo žymiai geriau ir tikrai sulaukė jūsų didelio dėmesio.

Zodiako apyrankės

Populiariausia praėjusiais metais buvo trijų dalių natūralių akmenukų Svarstyklių ženklo zodiako apyrankė.

Auskarai

Pirmąsias pozicijas dalinasi dveji puošnūs auskarai. Tai ilgi auskarai su kutais bei Swarovski kristalais ir puošnūs Swarovski perlų bei kristalų auskarai.

Kaklo papuošalai

Populiariausio vieno negalėčiau išskirti, bet galiu išskirti populiariausių grupę – tai ilgi kaklo papuošalai iš nerto biserio ir natūralių akmenukų. Praeitais metais buvo populiarios visos spalvos, tiek šviesesnės, tiek tamsesnės.

Tiek tiek trumpos statistikos. Įdomu, ką atneš šie metai.