Pristatymas

 • Perles de Pastel elektroninė parduotuvė siūlo jums patogius pristaymo būdus Lietuvoje ir užsienyje.

  Svarbu! Siuntos paruošimo laikas užtrunka 1 - 2 darbo dienas.

  Lietuvoje galimi šie pristatymo būdai:

  1. Nemokamas pristatymas Lietuvoje perkant už 35 eurus ir daugiau. Galimi pristatymo būdai: Lietuvos paštas, Omniva ir LP Express paštomatai.

  1. Lietuvos paštu, siunčiant registruotą siuntą nurodytu adresu. Pristatymo laikas 2 - 3 darbo dienos. Pristatymo kaina - 2 eurai (Neringos savivaldybėje pristatymo kaina - 3 eurai).

  2. Omniva bei LP Express paštomatai. Pasirinkę šį būdą, savitarnos terminalą galėsite pasirinkti pirkimo metu. Pristatymo laikas 1 - 3 darbo dienos. Pristatymo kaina - 2 eurai.

  3. Kurjerio tarnyba tiesiai į namus arba biurą.  Pristatymo laikas 1 - 3 darbo dienos. Pristatymo kaina - 5 eurai.

   

  Pristatymas į užsienio valstybes:

  šiuo metu siuntos pristatomos naudojantis Lietuvos pašto paslaugomis, siunčiant registruota siunta.

  Kaina į ES šalis - 6 eurai. Pristatymo laikas iki 5 darbo dienų (šventiniu laikotarpiu terminas gali būti ilgesnis).

  Kaina į kitas valstybes - 8 eurai. Pristatymo laikas iki 20 darbo dienų (šventiniu laikotarpiu terminas gali būti ilgesnis).

   

  Papildoma informacija:

  Būtina teisingai užpildyti visus savo kontaktinius duomenis. Svarbu įvesti teisingą telefono numerį, kuriuo bus siunčiamas pranešimas apie siuntos pristatymą į paštomatą arba kuriuo su jumis galės susisiekti kurjeris.

  Jei siuntos nepavyksta pristatyti dėl klaidingų, neteisingų kontaktinių pirkėjo duomenų ir siunta grąžinama pardavėjui, taikomas papildomas siuntimo mokestis pakartotinei siuntai. Jei prekė pakartotinai nebesiunčiama šalių sutarimu, siuntimo mokestis pirkėjui nėra grąžinamas.

  Jei siuntos siunčiamos į kitas valstybes ne ES nares, tai visi su siunta susiję importo, PVM ir kiti mokesčiai yra pirkėjo atsakomybė.